GreenManov Blog

Tak som sa rozhodol znova napísať na tento blog a dneska o niečom úplne inom. Napíšem vám o GreenManovom blogu a nemusím sa báť že tým klesne návštevnosť môjho blogu kedže zakladateľ je jediný kto číta tento blog. GreenManov blog je vlastne inšpirácia prečo píšem tento blog a taktiež tam často nájdem pomoc o čom písať, či už je to Anime alebo iné aktivity.
takže vám poviem niečo o blogu a zakladateľovi a už je na vás (čiže na tebe) či budete navštevovať tento blog. Nebudem to rozťahovať napíšem to len stručne ale nezaručujem to kedže ma všetko napáda pri tom ako píšem.Tak by sme mohli začať.

(viac…)

OSU! každý si príde na svoje

Dnešní článok bude o OSU! je to hra na počítač a na Iphone. S touto hrou som sa stretol cez leto ako s väčšinou vecí o ktorých na tomto blogu píšem.V tejto hre sa snažím byť dobrý a zničiť určitú osobu, ktorá to so mnou nechce hrávať :D Zatiaľ sa mi veľmi nedarí ale dúfam že sa to do budúcnosti zmení. Dôvod prečo píšem o tejto hre je ten že ma to nebaví hrať samého aj keď na oddych to nieje zlé ale zháňam ľudí čo to so mnou budu hrávať. A kedže tento blog číta len jedna osoba (aj to som si nie istý) tak donútim aspoň jeho! No nič poďme sa pustiť k hre

(viac…)

Zábava pre každého: Mobagames

Samozrejme tento web nebude len o Anime ale aj o dalších spôsoboch ako zabiť čas a prísť o kúsok svojho života. Jedným z takýchto prostriedkov sú Moba hry o ktorých ste určite počuli ak ste veľkí fanúšik hier alebo máte divných kamarátov ako ja. Dalo by sa povedať že Mobagames sa dátuju už od starej ale veľmi známej hry Warcraft III frozen throne kde sa ako multiplayeroví mód používal hlavný princip týchto hier. Ten mód sa volal Dota( mňa osobne ten mód nebavil )a hralo ho strašne veľa ludí. Osobne som mal česť zahrať si 4 z týchto hier a zabil som s nimi veľa času. Niektoré som hral menej niektoré viac a niektoré hrám doteraz. V tomto článku 4 z nich predstavím.

(viac…)